© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İnci Ertuğ’dan “Stratum” Sergisi

İnci Ertuğ’dan “Stratum” Sergisi

EKAV (Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı), İnci Ertuğ’un yapıtlarının yer aldığı “Stratum” adlı sergisine Ekavart Gallery’de ev sahipliği yaptı.

İnci Ertuğ’un son dönem ürettiği, karışık teknik ve çeşitli materyalle hazırlanmış yapıtlarının yer aldığı STRATUM başlıklı 15. kişisel sergisi, Ekavart Gallery’de sanatseverlerle buluştu. Serginin açılış daveti ise EKAV Yönetim Kurulu Başkanı İnci Aksoy ve Sanatçı İnci Ertuğ’un ev sahipliğinde düzenlenen davetle gerçekleşti. Sergi açılışının gerçekleştiği geceye, iş, sanat, medya ve sosyal yaşam dünyasındanünlü isimler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.