© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Dostlarla Yeni Yıl Kutlaması

Dostlarla Yeni Yıl Kutlaması

Ankara cemiyet hayatının ünlü bayanları Ahsen Demirci Güzellik Merkezi’nin düzenlediği yeni yıl partisinde bir araya geldiler. Cemiyetin renkli isimleri ve güzellik merkezinin seçkin üyeleriyle bir araya gelen Ahsen Demirci geçtiğimiz yılı güzel bir yıl olarak değerlendirirken yeni yılın önce sağlıklı sonra bol kazançlı bir şekilde şans getirmesini umduğunu ifade etti. Yeni yıl pastasını tüm konuklarıyla bir arada olmanın mutluluğuyla kesen Ahsen Demirci konuklarına bu kutlamaya özel ikramlarda bulundu. Mükemmel organizasyon LUA ajans tarafından gerçekleştirildi.

[nggallery id=802]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.