© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ortaklardan Evgenia’da Kutlama

Ortaklardan Evgenia’da Kutlama

Ankara cemiyet hayatının renkli isimlerinden, dergimizin yazarı Akya Gençler ile en yakın arkadaşı ve iş ortağı Aynaz Özkaşıkçı yeni yaşlarını Yalıkavak Evgenia’da düzenledikleri bir davetle kutladılar.

Çok sayıda davetlinin katıldığı doğum günü partisinde Gençler ve Özkaşıkçı konuklarla tek tek ilgilendi. Gece boyunca çok hareketli olan ev sahipleri bol bol dans ederek doğum günlerinin keyfini çıkardılar. Her ikisi de mor rengin tonlarında Herve Leger marka elbise giyen iş ortağı ve yakın arkadaşlar; doğum günü pastalarını da birlikte kestiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.