© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Şubeye Şık Davet

Yeni Şubeye Şık Davet

1985’den bu yana hizmet kalitesiyle başkentlilerin ilk tercihleri arasında yer alan Red&White yeni salonunu Beytepe’de hizmete açtı. Açılışa iş ve cemiyet hayatından çok sayıda önemli isim katılım gösterdi.

Kadın-Erkek saç tasarımı ve bakımının yanı sıra spa, manikür-pedikür, el-ayak bakımı, makyaj, cilt bakımı, protez tırnak, dermopen, kaş kontür, kirpik lifting, masaj ve VIP gelin hazırlık odası gibi hizmetler sunduklarını belirten Milay Başata, eşi Mehmet Başata ile gelen konuklarla yakından ilgilendi. Gün boyu ikramların tadına bakan konuklar yeni şubenin modern yapısını ve donanımlarını çok beğendiklerini dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.