© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Minik Kalplere Mika-Der Eli

Minik Kalplere Mika-Der Eli

Minik Kalplerle Elele Derneği’nin (Mika-Der) üçüncü geleneksel balosu Etiler Le Meridien Hotel’de cemiyet ve iş hayatının önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

2006 yılında kurulan, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu çocuk yuvaları, yetiştirme yurtlarında yaşamak zorunda kalan çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek ve eğitim, spor, müzik, tiyatro alanlarında ve psikolojik olarak destek veren Mika-Der’in muhteşem balosuna dört yüz elli seçkin konuk katıldı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasının önemli temsilcilerinin katılığı baloda adeta bayanlar şıklık yarışı içerisindeydi. Mega Star Tarkan’ın sahne aldığı geceden bir milyon Türk Lirası bağış toplandı.

Baloda konuklara coşkulu saatler yaşatan Tarkan 2009 yılından bu yana Mika-Der’le sürdürdüğü işbirliğini daha uzun yıllar devam ettireceğini söyledi. Gecede ayrıca ünlü müzayedeci Rafi Portakal da bir müzayede yaparak bağış topladı.

Geceden elde edilen gelir ise  Bartın, Edirne, Çanakkale, Giresun, Muğla, Konya ve Afyonkarahisar illerindeki Çocuk Hizmetler Genel Müdürlüğü’ne bağlı çocuk yuvalarına bağışlandı. Mika-Der bugüne kadar düzenlediği balo, konserler ve sponsor bağışlarından elde ettiği gelir Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan çocuklarımızın yaşam koşullarını iyileştirdi.

[nggallery id=1348]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.