© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Birinciliği Kutladılar

Birinciliği Kutladılar

Parla Mücevherat, İhracatçılar Birliği Tasarım Yarışması’nda birincilik ödülü kazanan “Asrin Koleksiyonu”nun başarısını kutlamak için Four Seasons Otel’de bir davet düzenledi. 

Parla Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eriş ve eşi Sinem Hanım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette iş, sanat ve cemiyet hayatının elit isimleri bir araya geldi. Parla Mücevherat Asrin Koleksiyonu’nun satışından elde edilen gelirin bir kısmını başkanlığını Zafer Kozanoğlu, başkan yardımcılığını Arzu Sabancı ve Didem Çapa’nın yaptığı

Epos 7 derneğine bağışlanacağı belirtildi.

Kültürel emanetleri korumak, kültürlerarası iletişimi sağlamak, kültür ve sanat bilincinin geliştirilmesi amacı ile bu alanda sözlerin yanı sıra kalıcı işlere imza atma gerekliliğine inanan Epos 7 Derneği yönetim kurulu üyeleri, Parla Mücevherat’ın desteğini kutlamak adına davette hazır bulundular.

[nggallery id=1349]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.