© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gizem’in Üçüncü Yaş Sevinci

Gizem’in Üçüncü Yaş Sevinci

Ünlü işletmeci Gökhan ve Didem Erden’in sevimli kızı Gizem yeni yaşını arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Başarılı işletmeci Mickey’s By Las Chicas’ın sahibi Gökhan Erden ve eşi Didem Erden’in minik kızı Gizem, üçüncü yaşını ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte kutladı. Work Shop Sanat’ta kutlanan doğum gününde cemiyet hayatının ünlü isimleri ve ailenin yakın dostları çocuklarıyla birlikte katıldılar. Partide tüm arkadaşlarıyla kendileri için ayrılmış bölümde doyasıya oynayan minik Gizem’in mutluluğu objektiflerimize yansıdı.

 

[nggallery id=1347]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.