© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Amerika’da Karsu Fırtınası

Amerika’da Karsu Fırtınası

Amerika’nın sayılı konser salonlarından New York Carnegie Hall’da sahne alan Hollanda doğumlu genç Türk sanatçı Karsu Dönmez, muhteşem performansı ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek. New York’ta Karsu Dönmez fırtınası esti. Hollanda doğumlu Türk müzisyen Karsu Dönmez, Hollanda-Türkiye ilişkilerinin 400’üncü yılı kutlamaları çerçevesinde, dünyanın sayılı konser salonlarından New York Carnegie Hall’da konser verdi. 19 yaşında büyük bir başarıya imza atan besteci, söz yazarı, piyanist ve şarkıcı Karsu Dönmez’in hafızalardan silinmeyecek konserine ilgi yoğun oldu. Kültürel etkinlikler kapsamında sahne alan genç sanatçı, Hollanda adına 120 kişilik The New York Pops Orkestrası ve Jonathan Batiste’nin piyanosu eşliğinde sahneye çıktı. Güzelliği ve cana yakınlığıyla kendisini izleyenlerin büyük beğenisi kazanan genç sanatçı konser sonunda uzun süre ayakta alkışlandı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.