© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sürpriz Doğum Günü

Sürpriz Doğum Günü

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden olan Ebru Demiryürek, arkadaşları tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü partisiyle yeni yaşını kutladı. Arkadaşları tarafından Mezzaluna’ya çağrılan ve sürprizden habersiz bir şekilde mekana giden Ebru Hanım doğum gününü kutlamak için gelen arkadaşlarını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Sürpriz partide Ebru Hanım pastası da özel olarak hazırlandı ve pastanın üzerinde Chanel logosu vardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.