© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Havadan Gelen Teklif

Havadan Gelen Teklif

HD Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaan Demirağ, bir buçuk yıldır birlikte olduğu sevgilisi Nur Atan için hiç unutulmayacak bir evlenme teklifi yaptı. Uçaktan atlayan paraşütçünün açtığı “Nur benimle evlenir misin?” yazılı pankartla sevgilisi Nur Atan’a evlenme teklifinde bulundu. Ankara Koçak Uluslararası Binicilik Kulübü tesislerinde gerçekleşen evlenme teklifi izleyenlere de duygusal anlar yaşattı. Evlenme teklifi, Koçak Binicilik Kulübü açılışı ve engelli atlama binicilik yarışmasının ödül töreninden sonra gerçekleşti. Paraşütçüler atlamayı gerçekleştirirken Kaan Demirağ da o sırada bindiği beyaz atla koşu maneje çıktı. Ardından Nur Atar’ın piste gelmesi anons edildi ve Atar da beyaz bir atla maneje geldi. Daha sonra söz yüzüklerini taktılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.