© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dünya Gönüllülük Günü Kutlandı

Dünya Gönüllülük Günü Kutlandı

5 Aralık Dünya Gönüllülük günü, Ankara sivil toplum kuruluşları platformunun öncülüğünde Yenimahalle Nazım Hikmet kültür ve kongre merkezinde kutlandı. Bu yıl Türkiye’de yirmialtıncısı kutlanan dünya gönüllülük kutlamaları Nazım Hikmet kültür ve kongre merkezinde gerçekleştirildi. Törene Ankara Valisi Alaattin Yüksel, Yenimahale Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ASO başkanı Nurettin Özdebir’in yanı sıra birçok sivil toplum örgütü katıldı. Kutlamanın yapıldığı salon tamamen dolarken açılış konuşmasını yapan TÜSİAV başkanı Veli Sarıtoprak, Dünyada ve Türkiye’de sivil toplum örgütlerinin gücünün her geçen gün arttığını belirterek belki de ilk kez sivil toplum ülkemizde sesini bu kadar güçlü çıkarıyor dedi. Konuşmalar sona erdikten sonra Ankara Valisi Alaattin Yüksel, Sivil Toplum Örgütlerinin önde gelen isimlerine plaket verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.