© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyeti Buluşturan Doğum Günü

Cemiyeti Buluşturan Doğum Günü

MAG Dergi Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu, yeni yaşını en yakın arkadaşlarının katıldığı bir partiyle kutladı. İran Caddesi’nde yer alan Mezzaluna’da gerçekleşen partiye yaklaşık elli kişi katıldı. MAG Dergi Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu’nun en yakın dostlarının katıldığı parti renkli görüntülere sahne oldu. Yeni yaş temennileri eşliğinde doğum günü hediyelerini alan Beril Hanım, dostlarına mutlu gününde yanında oldukları için teşekkür etti. Cemiyet hayatına mensup yakın dostların bir araya geldiği partide, hanımlar uzun uzun sohbet ettiler. Yeni yaşını kutlayan Beril Çavuşoğlu, doğum günü pastasını kestikten sonra yakın dostlarıyla hatıra fotoğrafları çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.