© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Coşku Dolu Milli Gün

Coşku Dolu Milli Gün

Arnavutluk milli günü Swiss Otel’de coşkuyla kutlandı. Türkiye’de yaşayan Arnavut vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği geceye İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin katıldı. Yaklaşık ikiyüz elli kişinin katıldığı davet renkli görüntülere sahne oldu. İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’de katıldığı gecede davetliler şıklıkları ile gözdoldurdu. Milli gün kutlamasında konuşma yapan İçişleri bakanı, iki ülke arasındaki dostluk bağına dikkat çekerken konuşma sonrasında pasta kesildi. Konuşmalar sona erdikten sonra törenin yerini eğlenceye bıraktı. Ulusal kıyafetleriyle sahneye çıkan Arnavut dansçılar, danslarıyla uzun süre alkış aldılar. Davetlilerin şıklıklarıyla göz kamaştırdığı gecede saatler ilerledikçe sahneye çıkan konuklar uzun süre dans ettiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.