© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kızıl Ada’da Keyifli Gece

Kızıl Ada’da Keyifli Gece

Cemiyetin ünlü isimleri art arda düzenledikleri yaz davetleri ile birbirlerini ağırlıyorlar. İstanbul jet-setinin yaz aylarındaki gözdesi Göcek yakınlarında gerçekleştirilen renkli davetlerden biri de Nursen Gündüz’ünkiydi. Nursen Hanım artık gelenekselleşen yaz davetini bu kez Fethiye Kızıl Ada’da gerçekleştirdi. Kızı Çiğdem ve nişanlısı Tolga Işık ile birlikte kapıda karşıladığı konuklarına deniz kenarında muhteşem lezzetlerle unutulmaz bir gece yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.