© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kartalkaya’da Kayak Keyfi

Kartalkaya’da Kayak Keyfi

Türkiye’nin gözde kayak merkezlerinden Bolu Kartalkaya, güneşli bir hafta sonunda kış sporları tutkunu konuklarını ağırladı.

Bolu’nun gözde kayak merkezi Kartalkaya, güneşin yüzünü gösterdiği hafta sonu, güzel hava ile birlikte kış sporları tutkunlarının akınına uğradı. Dağın müdavimlerinden Cem Hakko da güzel havayı fırsat bilerek, eşi Ronit Hakko ve yakın arkadaşı Volkan Büyükhanlı ile birlikte tüm gün kayarak pistlerin tadını çıkardı. Misafirler kaymaya ara verdiklerinde, perküsyon şovun vazgeçilmez ismi Erkut Sezer’in performansıysa görülmeye değerdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.