© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kanserli Çocuklara Yardım Gecesi

Kanserli Çocuklara Yardım Gecesi

Genç Bilkentliler Derneği, kanserli çocuklar yararına Rixos Grand Otel’de “Ay Çiçeğinin Uyanışı” isimli bir yardım gecesi düzenledi. Kanserli Çocuklara Yardım Derneği (KANÇODER) için gerçekleştirilen davette, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, bir konuşma gerçekleştirdi. Son yıllarda uygulanan politikalarla, çocuklarda kanser teşhis ve tedavisinde önemli bir noktaya gelindiğini belirten Bakan’a, Genç Bilkentliler Derneği Başkanı Ömer Faruk Tanrıverdi, desteklerinden dolayı bir plaket takdim etti. Gecede ayrıca geliri tamamen KANÇODER’e bağışlanmak üzere el dokuma halı, fildişi ve kehribar tesbihler, futbolcuların imzaladığı milli takım forması, Emre Ertürk tasarımı çanta, Orhan Gencebay’ın taş plağı gibi birçok ürün, müzayedeyle satışa sunuldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.