© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İspanyol yemekleri

İspanyol yemekleri

İspanya Milli Günü dolayısıyla Sheraton Otel Ankara’da düzenlenen İspanyol Haftası etkinlikleri çerçevesinde; İspanyol Sefiresi Bayan Angels Clos ve Sheraton Otel Genel Müdürü’nün eşi Bayan Montserrat Chevasson’un Ankaralı hanımlara otel içersinde bulunan L’angoletto Restaurant’da özel bir davet verdi. Davete katılan Ankara cemiyet hayatının önde gelen hanımları İspanya’dan gelen Misafir Aşçı Sergio Millet Corbera ve Sheraton Otel Şef Aşçısı Zeki Açıköz ile birlikte uygulamalı olarak yemek hazırladılar. Bu keyifli ve eğlenceli dakikaların ardından hanımlar mutfaktan çıkarak restoran bölümüne geçtiler ve hazırlanan leziz yemekleri tatma imkânı buldular. Yemek boyunca canlı olarak dinleme fırsatı buldukları İspanyol müzikleriyle kulaklarının pasını sildiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.