© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yirmi Beşinci Yıla Örnek Kutlama

Yirmi Beşinci Yıla Örnek Kutlama

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAPV) kuruluşunun yirmi beşinci yılını Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlediği görkemli bir davet ile kutladı. Hayata geçirdikleri projeler ve destekledikleri faaliyetlerle diğer derneklere örnek olan TAP Vakfının gecesine iş ve cemiyet hayatının tanınmış simaları yoğun ilgi gösterdi. Caroline Koç ve Dalia Garih’in başkanlığını yaptığı vakıf ‘Güvenli Annelik’ Projesi’ne destek olmak için düzenlediği gecede ünlü sanatçı Ajda Pekkan ve yaptığı esprilerle Türkiye’yi güldüren şovmen Cem Yılmaz sahne aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.