© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hanımlar’dan Özel Masalar

Hanımlar’dan Özel Masalar

L’art de la Table & L’art de Vivre, sofistike ve kaliteli yaşam tarzına verdiği önemin altını çizen bir konseptle, cemiyet ve iş dünyasından birçok elit ismi dördüncü kez biraraya getirdi.

 
Kültür ve Sanat Vakıflarını Koruma ve Tanıtma Vakfı (KÜSAV) tarafından düzenlenen masa ve yaşam sanatı sergisi L’art de la Table & L’art de Vivre’nin ana sponsorluğunu Astaş Holding üstlenirken, serginin açılışı İstanbul Divan Otel’de gerçekleştirildi.

KÜSAV Başkanı Çiğdem Simavi’nin ev sahipliğini yaptığı bu özel gecede, birbirinden ünlü markaların temsilcileri ile cemiyet hayatının başarılı işkadınlarının sergi için hazırladıkları masalar, konuklardan tam not aldı. Sergide, Armani/Casa, Arzu Sabancı, Caroline Koç/Haremlique, Louis Vuitton, Rezzan Benardete, Baccarat, Dilek Ertek/Tiffany&Co, Wedgwood, Bernardaud, Beymen Home, BC Atelier, Binhan Kesici, Christofle, Frederick, Manginlo Lo La Le Couture Paris, Herend, Lenox, Lotus, Luxuria, Merve Gürsel, Mis En Demeure, Paola Caovilla, Semahat Arsel ve Serdar Gülgün ve Yastık by Rıfat Özbek gibi ünlü isimler ve markaların masaları yer aldı.

[nggallery id=740]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.