© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

HRM’nin Elitleri Buluşturan Yıldönümü

HRM’nin Elitleri Buluşturan Yıldönümü

“Bilgiyi ve deneyimi paylaşmak, birlikte öğrenmek ve gelişmek” sloganıyla yıllardır başarıyla çalışmalarını sürdüren HRM Danışmanlık 20.yılını kutladı. Türkiye’de insan kaynakları sektörünün mimarlarından olan HRM danışmanlık, kuruluşunun yirminci yılını Limak Ambassadore Boutique otel’de kutladı. Cemiyet ve iş hayatının önemli isimlerinin yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı gece renkli ve eğlenceli görüntülere sahne olurken CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu konuklarla teker teker sohbet etti. Davetin ilerleyen saatlerinde ise eğlence tavan yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.