© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hoş Geldin Dağhan Bebek

Hoş Geldin Dağhan Bebek

Wish Organizasyon’un sahibi, Ankara cemiyet hayatının sevilen ismi Filiz Yılmaz, geçtiğimiz Eylül ayında dünyaya gelen oğlu Dağhan bebek için davet düzenledi.

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Filiz Yılmaz, geçtiğimiz ay dünyaya gelen oğlu Dağhan için davet düzenledi. Hem aile hem de yakın arkadaşlarının katıldığı davet, Filiz Yılmaz’ın evinin terasında gerçekleşti. Hazırlanan birbirinden leziz ikramları tadan misafirler yeni dünyaya gelen Dağhan bebek için iyi dileklerini dile getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.