© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hilton’da Devir Teslim

Hilton’da Devir Teslim

Ankara Hilton Otel, eski Genel Müdürleri Olivier Vetter’e veda etti, yeni Genel Müdürleri Jacques Brune’ye merhaba dedi.

Ankara Hilton Otel’in Halef-Selef genel müdürleri düzenlenen bir gece ile bir araya geldi. Otelin balo salonunda gerçekleşen geceye birçok otel personelinin yanı sıra yabancı misyon temsilcileri, iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı. 5 yıldır Genel Müdürlük görevini yürüten Olivier Vetter, salonu dolduran davetliler eşliğinde yeni Genel Müdür Jacques Brune ile tanıştı. Oldukça yoğun katılımın olduğu davette konuklar hazırlanan birbirinden leziz ikramları tattılar. Gece geç saatlere kadar süren gecede eski Genel Müdür Olivier Vetter’e plaket takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.