© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hayatın Başarı Kuralları Bu Seminerde

Hayatın Başarı Kuralları Bu Seminerde

Swissôtel düzenlediği kişisel gelişim konferansında Everest Dağına tırmanan ilk Türk ve Arama Kurtarma Timi (AKUT) Kurucusu ve Başkanı Nasuh Mahruki’yi ağırladı. Bugüne kadar birçok büyük markaların düzenlediği seminerlere katılan Mahruki kararlılık, doğru yaklaşım ve disiplinin başarıya giden yolda olmazsa olmazlarını seminerde anlattı. Swissôtel’in yöneticileriyle gerçekleştirilen seminerde Nasuh Mahruki kişisel başarı hikayelerini konuklarla paylaşırken konukların sorularını da içtenlikle yanıtladı.

 

[nggallery id=908]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.