© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Rollhouse Rotary Kulüplerini Ağırladı

Rollhouse Rotary Kulüplerini Ağırladı

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü Kurucu Başkanı rahmetli Berdan Akalın anısına, ilki geçtiğimiz yıl yine Rollhouse’da düzenlemiş olan bowling turnuvası, bu sene yine Rollhouse-Bilkent ev sahipliğinde gerçekleşti. İki yüz elli kişilik bir katılımla gerçekleşen turnuva renkli görüntülere sahne oldu. Birçok takımın kendi özel kostümü ile katıldığı oyunlarda dereceye girenler törenle ödüllerini aldı. Yrd. Doç. Dr. Levent Çolak organizatörlüğünde gerçekleşen turnuvaya, birçok Rotary Kulübü takımları eşlik etti. Turnuvanın değerli konuğu ise rahmetli Berdan Akalın’ın kızı, Bülin Akalındı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.