© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Wine House by Levni’de Özel Yemek

Wine House by Levni’de Özel Yemek

Kavaklıdere Rotarack Kulübü sanata saygı organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Kulüp tarafından düzenlenen “Yeşilçam’ın Yıldızları” gecesine yıllar boyu Yeşilçam’a emek vermiş birçok önemli isim katıldı. Bu özel organizasyon için Ankara’ya gelen Engin Çağlar, Eşref Kolçak, Halit Akçatepe, Selda Akkor ve Jeyan Tahfi Tözüm davet öncesi “Yeşilçam’ın Yıldızları” gecesine emek veren Wine House by Levni’de yemek yediler.

 

 [nggallery id=911]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.