© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Feng Shui Ustalarından Raymond Lo İstanbul’daydı

Feng Shui Ustalarından Raymond Lo İstanbul’daydı

Geçen sene İstanbul’da ilk kez düzenlenen Feng Shui eğitiminin başarısı üzerine tekrar Türkiye’ye gelen Büyük Üstad Raymond Lo, bu kez de Çin Astrolojisi ve I Ching eğitimleri verdi. Esra Koyuncu’nun organize ettiği ve İstanbul Point Otel Barbaros’da gerçekleşen etkinliğe ilgi oldukça yoğundu. Feng Shui’nin olmazsa olmaz konuları olan Çin Astrolojisi ve I Ching eğitimi, yerli ve yabancı katılımcılara dolu dolu bir hafta yaşattı.

 

[nggallery id=758]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.