© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

H&M’de Versace Şıklığı

H&M’de Versace Şıklığı

H&M Sapphire Çarşı Mağazası’ndaki özel davette, H&M’in tüm dünyada büyük yankı uyandıran tasarımcı işbirliği “Versace for H&M” koleksiyonu Türk modaseverler tarafından da büyük ilgi gördü.

Tüm dünyada moda ve kaliteyi iyi fiyatlarla moda tutkunlarına sunan H&M, en son gerçekleştirdiği tasarımcı işbirliği “Versace for H&M” koleksiyonunu, H&M Sapphire Çarşı Mağazası’nda çok özel bir alışveriş partisi ile tanıttı. H&M Türkiye Genel Müdürü Leif Spang ve H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğindeki geceye moda, sanat ve cemiyet hayatının elit isimleri katıldı.

Davet için mağazada koleksiyondan ilham alınarak çok özel bir ortam yaratıldı. “Versace for H&M” koleksiyonunu Türkiye’de ilk kez sergilemek adına mükemmel bir ortam sağlayan dekorlar dikkat çekiciydi. Davetliler özel olarak hazırlanan pembe halıdan mağazaya geçerek davete katıldılar. İtalya’nın en önemli DJ’lerinden DJ Gaia & Gaia konuklara gece boyunca muhteşem bir performans sergiledi.

[nggallery id=759]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.