© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitler “Yirmidokuz” İçin Bir Araya Geldi

Elitler “Yirmidokuz” İçin Bir Araya Geldi

Ünlü iş adamı Metin Fadıllıoğlu’nun elli yıllık iş yaşamını anlatan “Yirmidokuz” isimli kitap tanıtımı şık bir davetle Ulus 29’da gerçekleşti.

Terry Sorman’ın kaleme aldığı, ülkemizin başaralı iş adamlarından Metin Fadıllıoğlu’nun yaşamı, anıları ve projelerini anlattığı “Yirmidokuz” isimli kitabının tanıtımı çok sayıda davetlinin katılımıyla Ulus 29’da yapıldı. Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin buluştuğu gecenin ev sahipliğini yapan Metin Fadıllıoğlu konukların gelmesinin ardından bir konuşma yaparak kitap hakkında bilgi verdi ve davete katılan konuklara teşekkür etti. İstanbul’un disko, Fransız mutfağı ve Nouvelle Cuisine ile tanışması, Şamdan efsanesinin doğuşu, Etiler’in eğlence semtine dönüşmesi, yaz ve kış için farklı mekanların hizmete vermeye başlaması gibi daha birçok eğlence sektörünün tarihine ışık tutan kitap insan portreleri, fotoğraflar ve yemek tarifleri ile okuyucuların beğenisine sunuldu. Davetin ardından konuklar “Yirmidokuz” için verilen after party ile geceye devam ettiler.
ok METİN FADILLIOĞLU (2)_399x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.