© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Rüya Gibi Düğün

Rüya Gibi Düğün

Korhan-Güner Dericioğlu çiftinin Başkent Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunu oğulları Korcan Dericioğlu ile Hasan-Şükran İskender çiftinin zarif kızları Başkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu Ecren İskender muhteşem bir düğünle evlendiler.
Geçtiğimiz mart ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan mutlu çiftin düğününde davetliler uyumlu ve zarif tercihleriyle göz kamaştırdılar. Şahitlerin huzurunda nikah memurunun sorusuna “Evet” yanıtını veren çift ilk danslarını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak gerçekleştirdiler. Genç çift tören sonrası masaları tek tek gezerek kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına teşekkür ederken tebrikleri de kabul ettiler.
GENEL_640x427

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.