© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

JW Marriott’ta Şık Düğün

JW Marriott’ta Şık Düğün

Trusa Investment Management Ankara Temsilcisi Mustafa Kemal Güneş ile Mondelez International Pazarlama Müdürü İrem Arslan, JW Marriott Hotel’de yapılan muhteşem bir törenle hayatlarını birleştirdi.

Mustafa Kemal Güneş’in şubat ayında Dubai’de yaptığı evlilik teklifinin ardından evlenme yoluna çıkan çift, mart ayında aile arasında yapılan bir törenle nişanlandı. Birlikteliklerini muhteşem bir düğün töreniyle resmileştiren Güneş ve Arslan çiftinin nikâh şahitliğini Sheraton Genel Müdürü Onur Bıyıklı, Rolmak Döküm Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Gedikoğlu, Pepsico Transformasyon Kıdemli Yöneticisi Selin Aslan ve Avukat Feyza Koran yaptı. Tropikal çiçeklerle süslenerek amazon temasının işlendiği düğün, çeşitli dans gösterileri, orkestra ve DJ performansıyla renklendi. Çiçeği burnunda çift, düğünün ardından balayı için Mikonos ve ardından Mauritius’a seyahat etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.