© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cemiyet Yardım Balosunda Buluştu

Cemiyet Yardım Balosunda Buluştu

Minik Kalplerle El ele Derneği (Mika-der) Çırağan Sarayı’nda Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı yuva ve yerleştirme yurtlarında barınan
çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla özel bir yardım gecesi gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Nesrin Ercan, başkan yardımcısı Arzu Sabancı ve yönetim kurulu üyesi Aslı Üstünkaya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen baloya iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok tanınmış sima yoğun ilgi gösterdi. Baloya katılan hanımların ve bayların şıklıkları gözden kaçmadı.

Geceden elde edilen gelirin öncelikle Gümüşhane’de bulunan çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtlarında yasayan minik kalplerin yaşam şartlarını iyileştirilmesi için kullanılacağı açıklandı. Oldukça renkli görüntülere yaşadığı gecede ünlü pop star Tarkan ücret almadan sahne aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.