© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sanatseverlerin Özel Randevusu

Sanatseverlerin Özel Randevusu

Contemporary İstanbul Çağdaş Sanat Etkinliği sergisi AkbankPrivate Banking’in sponsorluğuyla, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda
dördüncü kez sanatseverlerle buluştu. Türk ve yabancı birçok sanatçının katıldığı eserlerinin yer aldığı etkinliğe iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi. Sanatçı ve yapıt çeşitliliğinin arttığı Contemporary Istanbul’da, daha fazla galerinin yanı sıra aralarında Sabancı Müzesi, Akbank Sanat, İstanbul Modern Müzesi, İKSV ve Doğançay Müzesi’nin de bulunduğu 11 sanat kurumu sanatseverler ile buluşma şansı yakaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.