© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bir Milyon Euro’luk Kalem Görücüye Çıktı

Bir Milyon Euro’luk Kalem Görücüye Çıktı

İtalyan yapımı yüksek kaliteli ürünleriyle bilinen Aurora, Ankara’da ilk ve tek mağazasını açtı.
1919 yılında Torino’da, Verona ailesi önderliğinde kurulan tarihi İtalyan markası Ankara’da kalite meraklılarıyla buluştu. Ürettiği lüks yazı araçlarını dünya çapında 50’den fazla ülkeye yayan firma son mağazası için Ankara’yı tercih etti. Kentpark’da yapılan açılışa Ankara cemiyetinin ünlü simaları yoğun ilgi gösterdi. Açılışa ilgi gösteren konuklar bir milyon euro değerindeki kalemi görebilmek için mağazanın açılışını büyük bir merakla bekledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.