© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Haremlique Altıncı Mağazasıyla Hizmette

Haremlique Altıncı Mağazasıyla Hizmette

Caroline Koç ve Banu Yentür’ün ortak olarak kurdukları Haremlique markası altıncı mağazasını şık bir davetle Suadiye’de açtı. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç ve Banu Yentür’ün ortak olarak kurdukları Haremlique markasının altıncı mağazası Suadiye’de düzenlenen muhteşem bir davetle hizmete açıldı. Osmanlı motiflerini modern çizgilerle ev tekstiline taşıyan Haremlique’in açılışına cemiyet ve iş hayatının seçkin isimleri katıldı. Caroline Koç ve Banu Yentür’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen davette konuklar açılıştan elleri boş ayrılmadılar. Davette Caroline Koç bir konuşma yaparak “Zarafet ve rahatlığın bir arada sunulduğu koleksiyonları, gelenekselden hareket eden çağdaş tasarımlar ve titiz bir işçilikle hazırlayan Haremlique markamız ile kuruluşundan bugüne her adımda daha da genişleyen ürün yelpazemizi Suadiye’de meraklıları ile buluşturduk” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.