© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

B’eat Açıldı

B’eat Açıldı

Şıklığı ve konforuyla başkentlilerin gözdesi olmaya aday yeni mekan “B’eat” hoş bir davetle açıldı. Başkentlilere dört farklı mutfağı bir arada sunan B’eat açıldı. Bahçelievler 7. Cadde’de açılan B’eat Cafe’nin açılışı oldukça kalabalık ve hoş bir ortamda gerçekleştirildi. Açılışın en çok dikkat çeken unsurlardan biri ise açılış saati oldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın kutlandığı ayda açılışı gerçekleştiren yetkililer, Cumhuriyet’in ilan edildiği yıl 1923’e atıfta bulunarak 19.23’te kurdeleyi kestiler. Yakın dostları açılışta mekanın İşletme Müdürü Nevin Taktak’ı yalnız bırakmadı. Lezzeti, farklılığı ve konforu buluşturan kafenin açılışına katılanlar şıklıkları ile göz doldurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.