© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Alkışlar Ankara Barosuna

Alkışlar Ankara Barosuna

Son yıllarda ülkemizde giderek artan kadına karşı şiddet konusunda taşın altına elini sokan kurumlardan biri olan Ankara Barosu, “Gelincik Projesi” kapsamında 108 Ressamla ortak hareket ederek şiddete hayır dedi. Ankara Barosu Gelincik Projesi kapsamında bir araya gelen 108 profesyonel ve amatör ressam, kadına yönelik şiddete fırça darbeleriyle “hayır” dedi. Tuval başına geçen 108 Ressam bu kez şiddet mağduru kadınlar için fırçalarını konuşturdular. 25 Kasım Kadına yönelik şiddetle mücadele gününde gerçekleştirilen etkinlikte ünlü ressam Hikmet Çetinkaya’nın koordinatörlüğünde yapılan resimler müzayede de sergilediler. Bilkent AVM Sanat Sokağı’nda canlı performansların sergilendiği etkinliğe, Gelincik Elçileri Ege, Mustafa Özarslan ile tiyatro sanatçısı Ulvi Alacakaptan da katılarak destek verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.