© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Stajyer Avukatlara “Hoş Geldiniz”

Stajyer Avukatlara “Hoş Geldiniz”

Ankara Barosu Grup Sözcüleri Alt Kurulu, stajyer avukatlar için Friends & Trends’de bir parti düzenledi. Birbirleriyle kaynaşmaları amacıyla gerçekleştirilen partide, asistan avukatlar canlı müzikle birlikte doyasıya eğlendiler. Baro Başkanı Metin Feyzioğlu’nun da katıldığı gecede, Kurul Başkanı Stj. Av. Gizem Yönal, katılımın bir hayli fazla olduğunu ve bu tarz etkinliklerin sık sık tekrarlanacağını dile getirdi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.