© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Rixos Pera İstanbul’da Sevgililer Günü !

Rixos Pera İstanbul’da Sevgililer Günü !

Tarihi yarımada ve Haliç manzarasına karşı konumlanan Rixos Pera İstanbul, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel konaklama paketi ile aşıkları cezbediyor!
Rixos Pera İstanbul hem Pera ruhunu yaşamak hem de Sevgililer Günü’nü en güzel şekilde değerlendirmek isteyenler için çok özel bir paket hazırladı. Sevgililer Günü’ne özel dekore edilen Haliç manzaralı delux odalarda misafirler çikolata, kalpli pasta ve köpüklü şarap ile karşılanıyor. 31 yıllık İstanbul klasiği olan Park Şamdan’da 2 yerli içki eşliğinde yenilecek özel Sevgililer Günü menüsü sonrasında, arzu eden misafirler İstanbul’un en güzel caz kulüplerinden Nardis Jazz’a ya da Interpol’ün efsanevi solisti Paul Banks konserine ücretsiz olarak katılma şansı kazanıyorlar. Bu romantik gecenin sabahında odaya servis edilecek kahvaltı sonrası, Osmanlı Sarayları’ndan ilham alınarak tasarlanan Rixos Royal SPA Pera’da alınacak olan 30 dakikalık Aşk masajı misafirleri hem dinlendiriyor hem de canlandırıyor.
Rixos Pera İstanbul Sevgililer Günü Paketi sadece bunlarla sınırlı değil; misafirler otel içerisinde yapacakları SPA harcamalarında %20; yiyecek ve içecek harcamalarında da %10 indirim hakkına sahip oluyorlar.
116 Odalı Lüks Otel
İlk kez 1876’da açılan ve İstanbul’un en eski otellerinden biri olarak bilinen Rixos Pera İstanbul, 3 blok ve 21’i suit 116 lüks odadan oluşuyor. Bizans’tan bu yana İstanbul’da kültürü ve tarihi ile ön plana çıkan Pera’da konumlanan otelde, 50 ile 80 metrekare arasında değişen Pera ve Haliç manzaralı odalar bulunuyor. Otelin iç mimarisi yerli ve yabancı bir çok ünlü markanın imzasını taşıyor. Lobide bulunan 8 adet mermer sütun, İtalya’dan yekpare olarak ithal edildi. Aynalar ise Lumiere firması tarafından özel olarak imal edilen pirinç, altın varaklı ve antik bronzlardan oluşuyor. Hamam bölümünde bulunan tüm çiniler ise el yapımı.
Rixos Pera İstanbul’un içinde yer alan ve dünya lezzetlerinin sunulacağı restoranların işletmesini ise sektörün deneyimli ismi Emre Ergani üstlendi. Park Şamdan, Chapelle, Jack Russel, Cafe Royal ve Aija Shima adlı yeni mekanları Beyoğlu’na kazandıran Rixos Pera İstanbul, farklı kapasitelerde grupları ağırlayacak olan konferans merkezi ve toplantı odalarıyla da dikkat çekiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.