© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Diana Güven ve Eşi Andaç Güven ile Mutlu Bir Evliliğin Sırları

Diana Güven ve Eşi Andaç Güven ile Mutlu Bir Evliliğin Sırları

Lezzetli biscottilerin adresi Diana’s Backhaus’un güzel sahibesi Diana Güven ve eşi Andaç Güven ile mutlu bir beraberliğin sırları ile enfes biscottilerin sırları hakkında samimi bir röportaj gerçekleştirdik.

Mutlu bir beraberliğiniz var… Eşinizle nasıl tanıştınız?
Eşimle Ankara’da IDEF fuarında tanıştık. İkimizde o sırada Ankara’da yaşamayı düşünmüyorduk; Andaç Münich’teydi, ben ise İstanbul’daydım.

Farklı bir memleketten geldiniz… Türkiye’de yabancı biri olarak yaşamak nasıl bir duygu?
Bir Avrupalı olarak Türkiye’de yaşamak çok güzel! Eşim Andaç ile evlendikten sonra Türk kültürü ile daha da yakından tanışma fırsatım oldu ve bu kültürü daha da sevdim.

Eşinizin en sevdiği şeyleri bilir misiniz? Mesela en sevdiği yemek nedir?
Andaç’ın en sevdiği şeylerden bir tanesi; ben çocuklarla salonda oyun oynarken yanımızda kanepede uzanmaktır. Belki kedimiz de yanına gelir. Bir yandan şömine yanar en keyifli anlarımız bu şekilde geçiyor. Eşimin sevdiği yemek bence İzmir Köftesi ile Pilav. Sevmediği yemek çok azdır.

Sevgi sizin için ne anlama geliyor?
Sevgi benim için sessizdir, her anda her alanda mevcut olmalı; gerekirse sınır tanımamalı, gerekirse de din tanımamalı.

Eşiniz ile unutamadığınız bir anınızı paylaşır mısınız?
Sinemada romantik bir sahneyi seyrederken birden bire akşam yemeğinde ne yiyeceğimizi sormak hiç unutamadığımız anılarımızdan biri.

Sizce mutlu bir beraberliğin sırrı nedir?
Bence her konuda her iki kişinin mutlu olabileceği bir ortam yaratmak. Evlilik bir nevi ortaklıktır; devamlı çalışarak ve kendinizi geliştirerek bir yere gelinir.

Diana’s çok kısa zamanda biscottileri, grissinileri ile hızlı bir çıkış yakaladı… Başarınızın sırrı nedir?
Diana’s Backhaus’da piyasada olmayan ve çoğu evlerde pişiremediğiniz ürünler üretiliyor.

Yakında sizi cupcake alternatifleri ile görecek miyiz?
Biz şu anda dört çeşit cupcake’lere başladık bile; daha da çeşitlendirmeyi planlıyoruz. Tüm ürünlerimiz yine light ve en yüksek kalitededir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.