© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Şubat Ayı Alternatifleri CEPA’da

Şubat Ayı Alternatifleri CEPA’da

CEPA, Şubat ayında sömestir tatilinin keyfini sürecek çocuklara dopdolu bir tatil programı hazırladı. Çocuklar Cepa’da, her Cumartesi Çocuk Atölyesi etkinliği ve her pazar Çocuk Tiyatrosu gösterileriyle öğrenerek eğlenecekler. Sanat atölyelerinde; Macera Gemisi Atölyesi’nden Korsan Atölyesi’ne; Domates Burunlu Çocuk Tiyatro Oyunu’ndan Pinokyo Tiyatro Oyunu’na kadar birbirinden renkli etkinlikler, CEPA’da çocuklarımızı bekliyor olacak! CEPA’nın Şubat ayında büyüklere de sürprizleri var! 14 Şubat’ta sevdiklerini hediyelerle mutlu etmek isteyen ziyaretçileri özel bir kampanya bekliyor olacak.
Son olarak şunu hatırlatmalıyız ki; CEPA’nın Peugeot kampanyası devam ediyor!
Siz de Şubat ayında CEPA’yı takip ederek yalnızca alışveriş yapmakla kalmayıp, sevdiklerinizle ve çocuklarınızla CEPA’nın keyifli renklerine şahit olabilirsiniz!

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.