© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Vita Park Krea Golf Turnuvası 2009 Sona Erdi

Vita Park Krea Golf Turnuvası 2009 Sona Erdi

Vita Park Golf Resort ve Krea Gayrimenkul’un ortaklaşa düzenledikleri “Vita Park Krea Golf Turnuvası 2009”, 18-19 Temmuz tarihlerinde Vita Park Golf Resort’de düzenlendi. Yaklaşık 100 golfçünün katıldığı turnuvada erkekler üç, bayanlar iki kategoride yarıştı. En uzun vuruş ödülünü erkeklerde Levent Topal, bayanlarda Yurdanur Akkaş, erkekler Kategori C birincilik ödülünü İhsan Küçükünsal, Kategori B birinciliğini Ahmet Ağaoğlu, kategori A birincilik ödülünü Mehmet Dora alırken bayanlarda kategori B ve A birincilik ödüllerini sırasıyla Elif Karabıyık ve Yurdanur Akkaş aldı. Deliğe en yakın vuruş ödülü ise Ali Padır’ın oldu. Vita Park Krea Golf Turnuvası ödül töreni, 19 Temmuz Pazar günü saat 18.30’da yapılan kokteylle gerçekleşti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.