© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pegasus Airlines Golf Challenge’09

Pegasus Airlines Golf Challenge’09

Pegasus Havayolları, İstanbul Golf Kulübü Maslak Tesislerinde düzenlediği Pegasus Aierlines Golf Chalenge 09 turnuvasının ana sponsoru oldu. Türkiye’nin önde gelen isimlerinden Kaya Çilingiroğlu, Yıldırım Demirören ve Rana Esen gibi isimlerin katıldığı turnuvada; erkekler A kategorisinde Gürol Yıldız, B Kategorisinde Melih Araz, C kategorisinde ise Murat Kaan Güneri birinci oldu. Bayanlarda ise A kategorisinde Rana Esen, B kategorisinde Ece Özelgin birinci oldu. Gross skorlara göre ise erkeklerde Fehmi Zorlu, bayanlarda ise Rana Esen bu kupanın sahibi oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.