© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Pelin Erdoğan

Pelin Erdoğan

Pelin Erdoğan
1982, İstanbul doğumlu Pelin Erdoğan 2001 yılında İtalyan Lisesi’nden, 2006’da Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Okulun son yılında fotoğraf tutkusu yüzünden, klinik psikolog olma hayallerinden vazgeçip rotasını tamamen fotoğrafa çevirdi.

İnsan ruhunu fotoğrafa yansıtmaktan büyük keyif duymasında, psikoloji okumasının etkisi olduğunu düşünen genç sanatçının fotoğrafta tarzını bulmasını sağlayan teknikler arasında kurgu ve dijital manipülasyon yer alıyor.  2006 yılında Muammer Yanmaz‘ın Fotoğraf Atölyesi’ni tamamlayarak, onun ekibinde ve İKSV adına festivallerde fotoğrafçı olarak görev yapıyor. En büyük hayali; kendi tarzını koruyarak iyi bir reklam ve moda fotoğrafçısı olmak…

Kendisine pelin@pelinerdogan.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.