© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Örnek Çiftler-Meral&Alber Simson

Örnek Çiftler-Meral&Alber Simson

İzmir’de 2011’in En Stil Sahibi Bayanı seçilen, yazar Meral Simson’la “aşk”ı konuştuk…

Aşk size neleri çağrıştırıyor?

Çok çok yoğun yaşanan anları çağrıştırıyor aşk… Hayatın süresinin ikiye hatta belki de üçe katlanması… Yaşamın sonsuz olacağı düşüncesini veriyor insana.

 

Sizce aşkın rengi/sembolü var mı?

Aşkın rengi; gökkuşağının bütün renkleri… Sembolü ise gözler, kalp değil… Gözler her şeyi ele veriyor.

 

Unutamadığınız bir Sevgililer Günü anınız var mı?

Yer: Paris

Tarih:14. Şubat…

Mekan: Akordeon eşliğinde, romantik Paris’i gezdiren ve nefis yemekler ikram eden, Bateau Mouches gemisi…(bir zamanlar çok modaydı)

Konuklar: Ben ve sevgilim….

 

Bu sene Sevgililer Günü için planlarınız neler?

Sevgilimle baş başa… Mekanın önemi yok, planlarımı açıklamak istemiyorum, aşk dolu  ve sonuçta iki kişiye özel. Adı üstünde Sevgililer Günü!

 

Hayalinizdeki Sevgililer Günü nasıl olmalı ve o özel günde alınabilecek en güzel hediye ne olmalı?

Kendime soruyorum: “Romantik miyim?” Cevabım: “Eveeeet!” Böyle olunca da  hayalleri biraz zorlamak lazım. O halde hayallerimi zorluyorum ve ortaya şöyle bir  “Sevgililer Günü” çıkıyor:  “1940’larda, Paris’te, saçaklı çarliston kıyafetimle vals yapıyorum…” Hediyeme gelince; o dönemde hediyeler pek de yabana atılacak cinsten değildi. Filmlerde görüyoruz. Küçük bir kutuda, özel bir şey olabilir…

 

Sizce Türkiye’den veya dünyadan örnek gösterilebilecek çift/çiftler kimler?

Konumuz aşksa eğer, Leyla ve Mecnun, Romeo ve Jüliyet… Başkaları olamaz…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.