© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Nil Ninat Yılbaşı Geceleri Hakkında Düşüncelerini Paylaştı.

Nil Ninat Yılbaşı Geceleri Hakkında Düşüncelerini Paylaştı.

Özgün moda anlayışı ve sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla takipçilerine hem rol model olan hem de beğeniyle takip edilen Stil Danışmanı Nil Ninat, yılbaşı geceleri hakkındaki düşüncelerini MAG Okurlarıyla paylaştı.

Yılbaşı gecesini en çok nasıl ve nerede kutlamayı seviyorsunuz?

Her yeni yıl yaklaştığında kalbimden, ailemle birlikte bir yılbaşı yemeği ve sonrasında arkadaşlarımla buluşup keyifli zamanlar yaşamak geçiyor. Sonuçta ev ortamında olmayı tercih ediyorum.

Unutamadığınız, sizde en çok iz bırakan yılbaşı kutlamanız hangisiydi?

Yılbaşı gecelerine çok fazla anlam yüklense de ben herhangi bir günün de yılbaşı gecesinden çok daha özel olabileceğini düşünüyorum.

Bu seneki yılbaşı planınız nasıl? Nerede ve kimlerle kutlamayı düşünüyorsunuz?

Şu an için belirli bir programım yok. Yaptığım iş dolasıyla çok öncesinde program yapma şansım pek olmuyor; ancak, bu yılbaşı bir dağ evinde ailemle birlikte olmayı hayal ediyorum.

Yılbaşı gecesi için makyaj tercihiniz nasıl olur?

Her zamanki gibi smokey göz makyajım ön planda olur.  Farklı bir şey denemeye ihtiyaç duymuyorum.

Bu yılbaşı gecesi için nasıl bir kombin düşünüyorsunuz?

Sürpriz olsun. İpucu olarak ekoseli gömlek diyebilirim.

2024’e dair mesajınız nedir?

Geride kalan yılın bütün negatif enerjilerinden mümkün olduğunca uzaklaşıp yeni yıla güzel enerjilerle girmeyi ve her ne kadar klişe olsa da dünyanın geçtiği bu zor süreçlerin sona erip insanların huzur içinde güvende yaşayabileceği bir yıl diliyorum.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.