© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İdil Yazar’ın Sağlıklı Yaşam Sırları

İdil Yazar’ın Sağlıklı Yaşam Sırları

Mutfağa olan tutkusunu aşçılıkla taçlandıran İdil Yazar ile ,onlarca takipçisinin merak ettiği, “sağlıklı yaşam” ve “denge” üzerine yaptığımız özel röportajımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Sağlıklı yaşam sizce nedir?

Sağlıklı yaşam deyince çoğu kişinin aklına beslenme geliyor diye düşünüyorum. Bence “sağlık” kelimesini, yaşadığımız hayatın bütünü olarak düşünmeliyiz. Hem ruhu hem de bedeni besleyen bir düzen kurmalıyız.

Arkadaşlarımızla olan ilişkimizin, işimizin, aile düzenimizin, beslenmemizin, hepsinin sağlıklı olması için kilit kelimenin “denge” olduğunu düşünüyorum.

Özel bir beslenme düzeniniz var mı?

Kendimi kısıtladığım, yasakladığım bir beslenme düzenim yok. Öğünlerimi dengeli tutmaya gayret ediyorum. ‘Fast Food’ çok az tüketirim.

Uyguladığınız özel bir diyet ya da detoks programı var mı?

Dikkat etmem gereken bir durum olduğunda öğünlerimden birini atlıyorum. Bu öğün genelde sabah kahvaltısı oluyor.

Kaliteli yaşam adına uyguladığınız özel sırlarınızı paylaşır mısınız?

Kendime zaman ayırmak, gülmek, bardağın hep dolu tarafından bakmak.

Hangi sporları tercih ediyorsunuz? Hangi sıklıkla spor yapıyorsunuz?

Spor yapmayı tamamen dış görünüşe, güzel görünmeye bağlayan biri değilim. Benim için spor yapmak, hareket etmek, sağlıklı yaşam düzeninde olması gereken birer zorunluluk. Bu yüzden günde yarım saat dahi olsa yoga yapmaya çalışıyorum.

Düzenli gittiğiniz özel spor merkezleri-mekanları var mı?

Yoga yapabileceğim her yer. (Gülüyor)

Güzellik sırlarınız ve düzenli kullandığınız özel bakım ürünleri neler?

Doğal ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Yayına çıkarken bile çok çok az makyaj yapıyorum. Sabah-akşam düzenli cilt temizliği yapmaya özen gösteriyorum.

Sevgiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.