© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Eda Bayazıt Güzellik Merkezi

Eda Bayazıt Güzellik Merkezi

Eda Bayazıt Epilasyon ve Güzellik Merkezinin kurucusu güzellik uzmanı ve saç ekimi koordinatörü Eda Bayazıt; firmasının vizyonunu, uzun süre sektörde bulunmasının avantajlarını ve merkezinde verdiği hizmetleri MAG Okuyucularıyla paylaşıyor.

 

Öncelikle Eda Bayazıt kimdir? Kendinizden ve firmanızdan biraz bahseder misiniz? Firmanızın vizyonu ve gayesi nedir?

1988 yılında Ordu Fatsa’da doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi orada tamamladım. Adnan Menderes Üniversitesi mezunuyum. Güzellik uzmanı ve saç ekimi koordinatörüyüm. On üç yıldır saç ekimi alanında ve güzellik sektöründe çalışıyorum. İzmir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde birden fazla şubesi olan güzellik salonlarının yöneticiliğini yaptım. Ankara’da birçok özel hastanenin saç ekim ünitesini kurdum. Kasım 2019’da mesleki yeterlilik ve donanımımın hazır olduğunu hissettiğimde, Eda Bayazıt Epilasyon ve Güzellik Merkezini kurdum. Merkezin marka sahibi ve yöneticisiyim. Uzun süre sektörde hizmet vermenin avantajlarından yararlanarak son sistem cihazlar ve dünyaca ünlü markalar ile iş birliği yapmaktayız. Kuruluştan itibaren ilk hedefimiz her zaman mutlu müşteri ilkesi ile hareket etmek oldu. Butik güzellik merkezi anlayışı ile bizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekteyiz ve her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.

Merkezinizde verdiğiniz hizmetler neler? Müşteri memnuniyeti noktasında neler yapıyorsunuz?

Merkezimizde kadın ve erkek misafirlerimize hizmet veriyoruz. Lazer epilasyon, cilt bakımları, kalıcı makyaj uygulamaları, bölgesel incelme ve diyetisyen, kaş ve kirpik laminasyonu, kirpik lifting, kalıcı oje ve protez tırnak yapımı hizmetlerini veriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini dinlenip her uygulama öncesi gerekli analizler yapılarak uygulamalara başlanıyor. Hiçbir danışanımıza, ihtiyacı olmayan uygulamaları önermiyoruz ve seans aralıkları, süreleri kişiye özel düzenleniyor. Sonuç odaklı hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Saç ekiminin Türk sağlık turizmindeki yeri hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Son dönemde hem yurt içinde hem de yurt dışında estetik ve güzellik adına yapılan uygulamalar bir hayli merak konusu olup takip ediliyor. Türkiye’de uygulamaların ekonomik olarak makul olması, yabancı misafirlerin ilgisini bir hayli çekiyor. Türkiye estetik ve güzelliğin başkenti konumuna gelmiştir. Biz de buna uygun olarak, yurt dışından bizi tercih eden misafirlerimizi özel hizmet anlayışı ile ağırlıyor, müşterinin tercih ettiği uygulamalardan en iyi şekilde sonuç almalarını sağlıyoruz. Ülkemizi yurt dışında temsil etmek bizim için ayrı bir gurur oluyor.

Merkezinizde eğitimler de veriyorsunuz. Bu eğitimlerin içeriği nedir? Eğitim sonrası katılımcıların elde ettikleri neler?

Merkezimizde workshop’lar düzenliyoruz. Özellikle kalıcı makyaj ve tırnak bakımında eğitim almak isteyen öğrencilerimize sosyal medya yönetimi ve fotoğraf çekimi dahil olmak üzere en iyi şekilde eğitim veriyoruz. Kendini bu alanda yetiştirmek isteyen herkesi bekliyoruz. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.