© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Baroque Furniture & Architecture Ahşabın Sıcaklığı

Baroque Furniture & Architecture Ahşabın Sıcaklığı

Baroque Furniture & Architecture kurucusu Merve Derya Atmaca, üç katlı ofis için uygulamaya geçirdiği projesini MAG Okurlarıyla paylaşıyor… Baroque Turkey muhteşem bir uygulama projesiyle sizlerle… Beytepe’de bulunan bu muhteşem üç katlı ofis için geri sayım başladı!

Özellikle akaryakıt ve silah sektöründe faaliyet gösteren sahiplerinin konforunun her noktasına kadar düşünüldüğü bu şirketin ofisi, Baroque Turkey tarafından uygulamaya geçirildi. Yaklaşık olarak doksan gün içinde teslim edilecek bu ofis tamamıyla kaplama ve lake ürünlerle donatılıyor. Ahşabın ihtişamı ve sıcaklığı, modern çizgilerin birleşimiyle oluşan bu ferah alan, iş dünyasına sağladığı konforla kendinden çok bahsettirecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.