© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’nın En Güzel Mezeleri

Ankara’nın En Güzel Mezeleri

Başkent gece haytının en renkli mekanlarından Meze Restaurant’ın sahibi Mesture Elestekin ile MAG’a özel keyifli bir sohbet.
Kısaca sizi tanıyabilirmiyiz?
İsmim Mesture Elestekin, Ankara doğumluyum, Diyarbakırlıyız. Bir tane kızım var. Restaurant işletmeciliği yanında birde tıbbi cihazlar ithalatı yapan bir ortopedi firmasının ortaklarındanım.

Bu işe ne zaman başladınız?
Ben 2007 senesinde Meze’yi aldım. Eşimle beraber hep bu işi yapmayı istemiştik, fakat ani rahatsızlığı sonucu onu kaybettik. Daha sonra bu işi kendim yapmaya karar vererek meze restaurantı aldım.
Meze restaurant hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Meze restaurant 10 yıldır hizmet verdiğimiz bir yer.türk mutfağının en seçkin mezeleri et,tavuk ve karadenizden gelen günlük balık çeşitlerini bulabileceğiniz,fasıl eşliğinde yemek yiyip,gece 12:00 ‘den sonrada eğlenebileceğiniz bir yer.gökkuşağı gibiyiz,tüm renkleri müşterilerimize sunuyoruz.

Mezeye duyulan ilgiden memnun musunuz?
Meze ailesi olarak bugün bulunduğumuz yere kalitemizden taviz vermeden ve sürekli olarak daha iyisini nasıl yaparız diye düşünerek geldik. bu kaliteyi yaşamaktan haz duyan müşterilerimizde bizi hiç yalnız bırakmayarak hep bizimle oldular. Bizde bu ilgiden memnun olduk ve keyifle çalışıyoruz.

Mezeyi diğer yerlerden ayıran özellikler nelerdir?
Değerlerimizden ödün vermeden,markamızı Ankara eğlence hayatında çok özel bir noktaya konumlandırmayı başardık. En kaliteli malzemeleri, Türk mutfağının en iyi ustalarının hünerli elleriyle birleştirmeye çalıştık. Ankara’nın en iyi fasıl müzisyenleri pop star savaş ve ekibinin, gecenin ilerleyen saatlerinde çıkan solistimizin geceyi renklendirmesi, mezelerimizin özel olması ve yemeklerimiz bizi diğer yerlerden ayıran en önemli özellik bence.

Gelecek içim projeleriniz nelerdir?
O kadar çok hayallerim varki! ilk isteğim işletmeci olarak en iyi yerde olmak ve bu işte ilerleyip bir zincir yaratmak istiyorum. Tabiki hayallerim bir tek restaurantla sınırlı değil, hayatımda başarmak istediğim daha birçok şeyler var. Çok çalışıyorum, hırsılıyım, işimi çok seviyorum, başaracağımada inanıyorum.

 

{gallery}roportaj/240609meze{/gallery}

Yazar Hakkında /

Yazarımız hakkında kısa özgeçmişi çok yakında sayfamızda olacaktır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.