© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çağla Cabaoğlu Gallery’de Şık Tanıtım

Çağla Cabaoğlu Gallery’de Şık Tanıtım

Ünlü Türk ressam ve Şair Komet yeni şiir kitabı “Momet”in tanıtımını Nişantaşı’nın çağdaş sanat alanında öncü galerileri arasında yer alan Çağla Cabaoğlu Gallery’de yaptı.

Ünlü sanatçı Komet ve Çağla Cabaoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen şık davete İstanbul sosyal yaşamının seçkin isimleri katıldı. Komet’in şiir müsveddelerinin sanatseverlerle buluştuğu davette konuklar sanatçıya yoğun ilgi gösterdi. Sanatçının 1960’lardan bugüne kadar yazdığı yazılardan oluşturulan bir kesit sanat severlerin oldukça dikkatini çekmeyi başardı. Ayrıca bu kesit kitap haline getirilerek satışa sunuldu.
ok ÇAĞLA CABAOĞLU_600x400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.